Wiadomości z Mysłowic

Problem depresji wśród dzieci i młodzieży tematem sesji MRMM

  • Dodano: 2018-12-13 08:45, aktualizacja: 2018-12-13 08:58

Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice spotkali się w 10 grudnia br. na ostatniej w tym roku sesji. Była to druga sesja tematyczna, której przedmiotem był problem depresji wśród dzieci i młodzieży.

Spotkanie rozpoczęło się od rozpatrzenia projektu uchwały w sprawie utracenia przez Małgorzatę Gorczowską mandatu radnej MRMM. Prezydent miasta Dariusz Wójtowicz podziękował za pracę młodej radnej i życzył samych sukcesów w przyszłości. Następnie zaprzysiężono na radnego MRMM Grzegorza Bauera-Napieraja z Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach.

Jest to moje pierwsze spotkanie z Wami w roli prezydenta miasta. Mam wiele pomysłów związanych z działalnością MRMM i jestem przekonany, że każdy z Was ma własne koncepcje różnych inicjatyw dlatego chcę abyśmy się spotkali w nowym roku i wspólnie omówili te tematy – powiedział prezydent Dariusz Wójtowicz.

Po części formalnej radni poruszyli temat problemu depresji wśród dzieci i młodzieży pokazując przygotowane przez siebie prezentacje. Na zakończenie głos zabrała Pani Beata Kamler-Loret pedagog i psychoterapeuta z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mysłowicach.

Młodzieżowa Rada Miasta jest organem doradczym Rady Miasta Mysłowice, powoływana jest na dwuletnią kadencję by swoją działalnością reprezentować interesy mysłowickiej młodzieży, wspierać inicjatywy i zwracać uwagę na jej potrzeby.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również