Wiadomości z Mysłowic

Przed nami kolejne kino samochodowe

  • Dodano: 2020-06-10 08:45, aktualizacja: 2020-06-10 09:02

Drodzy miłośnicy kina w stylu amerykańskim i nie tylko! Miejskie Ośrodek Kultury zaprasza na drugą odsłonę kina samochodowego w Mysłowicach.

Tym razem wielki ekran stanie na Starym  Mieście – parking przed dawnym Hotelem Gościniec

Zapraszamy wszystkich, ale pamiętajcie, że formuła zakłada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Bramę wjazdową (od ul. Krakowskiej) na teren projekcji otwieramy o godz. 20:00. Startujemy, jak tylko zapadnie zmrok, czyli o 21:30. Każdy uczestnik (samochód) otrzyma przy wjeździe kartę z numerem samochodu, nr telefonu i menu. Na tej podstawie będzie można wysłać SMS z zamówieniem przekąsek i napojów. Zamówienie zostanie dostarczone przez obsługę, ale płatność może się odbyć tylko gotówką. Podczas kontaktu z obsługą gastronomiczną prosimy o zasłonięcie twarzy.

Nie możemy zapominać o bardzo ważnej kwestii dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w czasie epidemii. Apelujemy, a którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu stosowali się do obowiązujących zaleceń sanitarnych. Dlatego gorąco prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

TUTAJ

Wkrótce zostanie opublikowana ankieta, dzięki której wspólnie wybierzemy tytuły filmów do czerwcowej projekcji. Śledźcie profil FB, bądźcie aktywni, a już teraz rezerwujcie sobie niedzielny wieczór.
Udział w projekcjach jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również