Wiadomości z Mysłowic

Silent Mode na Rynku w Mysłowicach

  • Dodano: 2020-08-06 08:30, aktualizacja: 2020-08-06 08:43

Po kilku głośnych weekendach na Rynku w Mysłowicach pora na wydarzenie muzyczne, podczas którego będzie zupełnie cicho. Jak to możliwe?

Oczywiście za sprawą Silent Mode, czyli imprezy, podczas której muzykę graną przez DJ-ów usłyszymy wyłącznie przez słuchawki. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Na czym polega zabawa?

Imprezy typu silent disco podbijają parkiety i są idealnym rozwiązaniem na ciszę nocną w mieście. Podczas zabawy uczestnicy zakładają słuchawki, dzięki którym słuchają i tańczą do muzyki granej przez DJ-a. Po bardzo pozytywnym odbiorze zeszłorocznego Silent Mode na Rynku Mysłowicki Ośrodek Kultury ponownie zorganizuje imprezę tego typu – tym razem w ramach projektu "Mysłowice Alternatywnie", będącego zwycięskim projektem Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Każdy z uczestników wydarzenia będzie miał możliwość wypożyczenia słuchawek, z których popłynie muzyka grana z trzech rozmieszczonych w różnych częściach Rynku stanowisk DJ-skich. Posiadacze słuchawek w dowolnym momencie będą mogli "przełączyć się" na jeden z trzech kanałów, w których będzie można usłyszeć różną muzykę. Impreza wystartuje o godzinie 20:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast koszt wypożyczenia słuchawek to 15 zł za cały wieczór.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.