Wiadomości z Mysłowic

Trwają działania "Prędkość"

  • Dodano: 2018-07-20 08:15, aktualizacja: 2018-07-20 08:28

Dzisiaj od godziny 6.00 policjanci mysłowickiej drogówki, tak jak policjanci na terenie całego kraju, prowadzą działania "Prędkość".

Przez kilkanaście godzin mundurowi kontrolować będą czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących dozwolonej prędkości oraz uświadamianie kierującym, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP Mysłowice wczesnych godzin porannych prowadzą działania w ramach ogólnopolskiej akcji "Prędkość"

Mundurowi będą kontrolować prędkość jaką poruszają się kierowcy w różnych miejscach na terenie miasta – w szczególności tam, gdzie dochodzi często do zdarzeń drogowych oraz w miejscach, gdzie najczęściej kierowcy popełniają tego typu wykroczenia. Celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących prędkości. Policjanci będą również uświadamiać kierowców jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.

Do kierowców APELUJEMY o rozsądek na drodze i ściągnięcie nogi z gazu.


Źródło: KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.