Wiadomości z Mysłowic

"Ukraińska książka dla dzieci" w mysłowickiej bibliotece

  • Dodano: 2023-04-11 06:30, aktualizacja: 2023-04-10 20:40

Książki w języku ukraińskim dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym już dostępne w naszych filiach bibliotecznych – przy ul. Mikołowskiej 40 oraz ul. Oświęcimskiej 8. Ponad 400 książek do wypożyczenia oraz ponad 3000 do wzięcia w punktach bookcrossing!

Czytaj po ukraińsku

A to wszystko dzięki pięknej akcji "Ukraińska książka dla dzieci", która realizowana jest przy wsparciu Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza oraz Tatiany Litvinenko Tatiana Littatka.

Książki do wypożyczenia znajdują się w Filii nr 11 przy ul. Mikołowska 40, natomiast w Filii nr 7 (ul. Oświęcimska 8) oraz w Bibliotece Centralnej (ul. Strumieńskiego 4) przygotowane zostały punkty bookcrossing, skąd można bezpłatnie i bez konieczności zapisu do biblioteki wziąć książkę ze sobą do domu lub wymienić na inną w języku ukraińskim. 

W związku z powyższym zaprasza się na oficjalne otwarcie 12 kwietnia o godz. 15.00 w Filii nr 11 przy ul. Mikołowskiej 40. Czeka wiele atrakcji: słodki poczęstunek, ukraińskie książki w prezencie, warsztaty dla dzieci, konkursy. Będzie się działo! 

"Ukraińska książka dla dzieci" w mysłowickiej bibliotece / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również