Wiadomości z Mysłowic

"Whitney" w kinie na rynku

  • Dodano: 2020-07-14 19:00

Pierwsza projekcja w ramach "Niech Żyje Rynek", która odbędzie się 17 lipca o godzinie 20:00, to wielka muzyczna uczta. Obejrzymy historię jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów – Whitney Houston.

Whitney - anioł na scenie, absolutne zjawisko wokalne i idealna uroda, 200 milionów sprzedanych albumów, inspiracja dla kolejnych pokoleń wokalistek, takich jak Mariah Carey, czy Beyonce. 

Film dokumentalny w reż. Kevina Macdonalda pokazuje wielki talent i blask sceniczny Whitney. Ale obok pięknej historii, którą artystka napisała na scenie, jest też opowieść o przegranym życiu, uzależnieniu i nieszczęśliwej rodzinie. 

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, projekcja odbędzie się na sali widowiskowej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. 

Kwestia bezpieczeństwa

W związku z sytuacją epidemiczną, zgodnie z rządowymi wytycznymi, na Rynku zostanie wydzielona specjalna strefa dla uczestników seansu. Widzowie proszeni są o przestrzeganie wytycznych – zachowanie odpowiedniej odległości lub zasłonięcie nosa i ust, gdy jest to niemożliwe, a także pozostanie w wyznaczonej strefie i nieprzenoszenie leżaków lub krzeseł.

Udział w projekcji jest bezpłatny. 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Damian

    Cały mok śmiechu , grosza warty !!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również