Wiadomości z Mysłowic

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni ubranek do chrztu?

  • Dodano: 2019-05-14 11:45

Chrzest jest nie tylko ceremonią religijną wyrażającą przyjęcie dziecka do grona wiernych. W naszej kulturze to jedna z najważniejszych rodzinnych uroczystości - dzień ważny tak dla rodziców, jak i dziecka. Oczywistym jest fakt, że każdy rodzic pragnie, by jego dziecko w tym dniu wyglądało stosownie do powagi uroczystości. Skorzystanie z usług wypożyczalni pozwala zapewnić dziecku olśniewający wygląd na chrzciny.

1. Korzystne ceny

Podczas tworzenia naszej wypożyczalni kierowaliśmy się głównie chęcią pomocy rodzicom, którzy nie mają możliwości zakupu nowego ubranka do chrztu swych pociech. Każdy wie, że obecne realia rynkowe nie są sprzyjające, a ceny wyglądających elegancko ubranek chrzcielnych wysokie. Inwestycja w odzież, która użyta zostanie tylko raz jest często bezsensowna i nie do udźwignięcia dla dużej części domowych budżetów. Wypożyczalnia ubranek do chrztu jest przedsiębiorstwem rozwiązujących wymienione problemy. 

Naszym klientom oferujemy przede wszystkim wynajem odzieży dziecięcej na konkretne okazje, w niskiej cenie. Wymiar oszczędności może przekroczyć nawet połowę wartości nowego ubranka. Przepłacanie za nowe, jednorazowego użytku ubranka nie ma więc sensu. Najbardziej rozsądna opcja to wypożyczenie wyglądającego jak nowe ubranka w korzystnym stosunku jakości do ceny.

2. Szeroki wachlarz zalet

Atrakcyjna cena ubranek to nie jedyny atut naszej wypożyczalni. Wybór naszej firmy to wygoda i elastyczność czasowa. W naszej ofercie dostępne są komplety ubranek zarówno chłopięcych jak i dziewczęcych w różnych rozmiarach i dostosowaniach do pór roku. Jednym słowem do wyboru, do koloru a wszystko w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowy wygląd Twojego malucha - gwarantowany!

Wypożycz ubranka na chrzciny dla chłopca i zobacz ubranka na chrzest dziewczynki.

3. Cenny czas

Podstawowa zaleta naszej wypożyczalni to możliwość dużego wyboru pod względem fasonów ubranek na chrzciny.

Szybkość procesu wynajmu ubranka ułatwia ogromna ilość modeli i producentów niedostępna nigdzie indziej poza naszą wypożyczalnią.

Warto zauważyć, że stacjonarne sklepy nie tylko mniejszych miast typu Mielec, Chojnice, Tarnobrzeg, Krosno, ale też większych jak Warszawa, Kraków czy Lublin mają w swojej ofercie pojedyncze kolekcje wybranych producentów w wysokiej cenie. Wybór odpowiedniego dla naszego dziecka ubranka wiąże się tamże z wielogodzinnymi poszukiwaniami w wielu miejscach co jest czasochłonne a znalezienie właściwego kompletu wcale nie jest gwarantowane. 

W naszym punkcie najmu ubranek każdy rodzic odnajdzie szeroką ofertę w korzystnych cenach. Wszelkie formalności co do wyboru i opłat można wykonać przez internet, co jest znakomitym rozwiązaniem i realną oszczędnością czasu.

4. Uczciwe ceny

Podstawowym atutem korzystania z naszej wypożyczalni jest oszczędność mierzalna w pieniądzu. Wynajmując nie płacisz ogromnych marż producentom i handlarzom a Twój towar nie traci połowy wartości po opuszczeniu sklepu. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na organizację chrztu, oraz pochłaniającego duże ilości środków finansowych przyjęcia zmniejszając ostatecznie jego koszt. Jednocześnie Twoje dziecko wygląda olśniewająco zachwycając gości. 

Cóż więcej można chcieć?

5. Domowy ład

Nie ma się co oszukiwać co do losu nowych ubranek chrzcielnych kupionych w ekskluzywnych sklepach. Dziecko wyrośnie z nich w bardzo szybkim tempie i mało prawdopodobne by poza chrztem ubiór ten do czegokolwiek się przydał. Najczęściej więc ubrania te po jednokrotnym użyciu wędrują do szaf, garderób lub zaśmiecają inne domowe wnętrza tworząc bałagan i dodatkowe problemy. Oczywiście często przywoływaną opcją jest sprzedaż ubranek na którymś ze znanych portali aukcyjnych (allegro, OLX). Prawda jest jednak brutalna, portale te zalane są ogromną ilością ogłoszeń, a sprzedaż raz użytych ciuszków (jeśli już do niej w ogóle dojdzie) odbywa się z wielokrotną stratą dla sprzedającego, co jest po prostu nieopłacalne. 

6. Pozytywne opinie

Opisywana tu wypożyczalnia ubranek chrzcielnych w Warszawie nieustannie otrzymuje aprobatę i wysokie noty wśród internautów. Osoby korzystające z usług naszej firmy doceniają przede wszystkim korzystne ceny, szeroki wybór wariantów ubranek oraz prosty sposób rezerwacji i wypożyczania ubrań. Model wypożyczenia ubranek pozwala nie tylko oszczędzić pieniądze i czas, ale też eliminuje wiele nerwów.

Zadowolenie klientów nie sprawia, że spoczywamy na laurach. Ciągle staramy się ulepszać naszą ofertę tak, by jak najlepiej służyć naszym kontrahentom.

7. Przede wszystkim atrakcyjność

Szczególną sympatią w naszej firmie klienci darzą prosty i szybki system wynajmu ubranek. Dzięki witrynie internetowej naszej wypożyczalni, klienci mogą dokonać rozpoznania dostępnych ubranek i wybrać komplet najbardziej im odpowiadających. Następnie ma miejsce etap kontaktu z obsługą naszej firmy. Nie ograniczamy się do kontaktu telefonicznego, zamówienia można składać także przez maila oraz coraz popularniejszą aplikację Messenger.

W momencie, gdy przyjmiemy zamówienie zadaniem klienta pozostaje jedynie wykonanie przelewu na wskazane przez nas konto bankowe oprócz opłaty zawierającego też zabezpieczenie - kaucję. Następnie wysyłamy ubranka kurierem. Po skończonej uroczystości zadaniem klienta jest zwrot nam ubranek w przeciągu 7 dni. Po otrzymaniu zwrotu towaru oddajemy klientowi całą kaucję.

Źródło: https://pracabezszefa.pl/dlaczego-warto-skorzystac-wypozyczalni-ubranek-chrztu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.