Wiadomości z Mysłowic

Na dowód miłości – kwiaty! Czyli o kwiecistych uroczystościach

  • Dodano: 2022-05-06 10:00

Pachnący prezent jest jednym z najczęściej wybieranych przez mężczyzn dla kobiet. Kwiaty i rośliny oszałamiają swoim wyglądem oraz zapachem, stanowiąc świetny prezent i dekorację do wnętrza. Dodatkowo podarunek jest na tyle uniwersalny, że sprawdza się na każdą okazję – niezależnie czy są to święta, urodziny lub rocznice. Coraz częściej ludzie decydują się na zakup kwiatów doniczkowych, mających o wiele więcej zalet niż te, które wkładamy do wazonów z wodą.

Doniczkowe zalety. Dlaczego warto kupić roślinę, nie zaś same kwiaty?

Mimo tego, że kolorowe kwiaty są przepiękne, niestety szybko więdną. Dlatego z dnia na dzień popularność zyskują rośliny doniczkowe. Są o wiele bardziej żywotne, a niektóre z nich wydają raz na jakiś czas piękne kwiaty. W dodatku świetnie spełniają się w roli ozdoby na parapet, stół czy półki. Wybór gatunkowy roślinek tego typu jest coraz większy w sklepach, przez co liczba zafascynowanych nimi osób wzrasta. W istocie, nie tylko sama roślina może stanowić fenomenalny prezent. Osoby uwielbiające spędzać czas na świeżym powietrzu, pasjonujące się dbaniem o ogród czy sadzeniem nowych nasion, z których wyrosnąć mogą później bujne i pachnące kwiatki, z pewnością ucieszą się z prezentu pasującego do ich zainteresowań. Warto więc wybrać coś oryginalnego, ale również sprawdzonego. Coś, co nie tylko ucieszy daną osobę, ale także przyda się jej w realizowaniu pasji. Jednym z dodatków, które można sprezentować komuś, prócz oczywiście rośliny, jest na przykład doniczka. Jednak nie byle jaka!

Doniczki z napisami. Oryginalny prezent dla miłośnika roślin

Sprezentowanie komuś doniczki, która dodatkowo zawiera ciekawy napis lub życzenia jest na tyle ciekawe, że coraz więcej osób przychyla się do takiej opcji. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej awangardowych prezentów. Podarunki tego typu oferuje między innymi firma Murrano. Doniczki z napisami nie tylko świetnie wyglądają, ale również sprawdzają się w swojej roli. Ceramiczne pudełko z bambusową podstawką pomieści nawet najbujniejsze rośliny. Świetnie sprawdzi się również podczas organizowania parapetowego ogródka – można bowiem zasadzić w doniczce pachnące zioła, takie jak mięta czy bazylia. Warto wspomnieć, że doniczki z napisami można dowolnie personalizować, przez co ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia i okazja, na którą przygotowujemy podarunek. Umieszczenie ulubionego cytatu danej osoby, życzeń czy inicjałów z pewnością uczyni prezent o wiele bardziej osobistym i będzie stanowił przydatną pamiątkę na lata (oraz dom dla wielu roślin!).

Komentarze (1)    dodaj »

  • gaja

    Kwiaty i kwieciste dekoracje typu las w słoiku to zawsze trafiony i elegancki prezent. Zaraz jest dzień mamy, swojej tez zamówię kwiaty przez pocztę kwiatową, odległość to nie problem, żeby sprawić jej przyjemność

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.