Wiadomości z Mysłowic

Nowy zawód? Jeden rok Ci wystarczy!

  • Dodano: 2017-01-27 12:15

Świat co rusz się zmienia i pędzi do przodu. Naszym zadaniem jest dopasować się do realiów, które nas otaczają. Właśnie dlatego powinniśmy większą wagę przywiązywać do wykształcenia i możliwości przebranżowienia się bądź zdobycia nowych kwalifikacji.

Taką okazję stwarzają studia podyplomowe - Podyplomowka.edu.pl. Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach oferuje 4 wiodące kierunki oraz aż 70 specjalności. Główne ścieżki nauczania to pedagogika, prawo i administracja, nauki o zarządzaniu oraz psychologia. Wystarczą tylko dwa semestry edukacji, aby zdobyć dyplom, poszerzyć swoją wiedzę i wpisać do CV nowy zawód.

Bardzo ważne jest dla nas zaufanie naszych studentów, dlatego dbamy o niezmienne, komfortowe warunki nauki. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, dlatego nie kolidują z pracą czy innymi obowiązkami. Gwarantujemy stałą kwotę czesnego przez cały rok studiowania, a dodatkowo absolwentom Instytutu, którzy chcą się nadal szkolić, oferujemy zniżki.

Na kierunku pedagogika możesz kształcić się w 44 specjalnościach. Większość z nich pozwala Ci na zdobycie kwalifikacji potrzebnych do nauczania w szkole na różnych etapach, jak na przykład kształcenia dzieci oraz młodzieży w zakresie biologii, etyki, geografii, historii czy edukacji muzycznej i plastycznej. Wśród specjalizacji znajdziesz również studia przygotowujące do pracy z rodzinami oraz trudną młodzieżą.

Ukończywszy prawo bądź administrację, można szkolić się dalej, by zdobyć wąską specjalizację, która wyróżni Cię na rynku pracy. Dlatego w naszym Instytucie uruchomiliśmy cztery propozycje: administracja i zarządzanie publiczne, zamówienia publiczne, prawo gospodarcze i handlowe oraz prawo Unii Europejskiej. Dzięki wyspecjalizowaniu się w jednym z powyższych kierunków, staniesz się ekspertem.

Dyplom z psychologii otwiera Ci drzwi szeroko. Możesz teraz wybrać, w którą stronę chcesz iść. My proponujemy 7 specjalności, które pomogą Ci zdobyć wymarzony zawód. Po ukończeniu studiów podyplomowych w naszym Instytucie staniesz się coachem biznesu, dietetykiem czy psychologiem reklamy. Wybór należy do Ciebie!

Nauki o zarządzaniu są zdecydowanie kierunkiem na topie. Rozwój nowych technologi sprawia, że potrzebujemy specjalistów od PR, e-commerce czy reklamy w mediach. Możesz być jednym z nich. Wystarczy, że ukończysz studia podyplomowe w naszym Instytucie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą specjalizacji. Rekrutacja na semestr letni 2016/2017 trwa do końca marca.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.