Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice grają dla WOŚP!

  • Dodano: 2023-01-13 06:30, aktualizacja: 2023-01-12 21:55

Jak co roku w Mysłowicach główne wydarzenia WOŚP skupione będą w hali MOSiR na ul. Bończyka i kręcić się będą wokół sportowych emocji.

WOŚP na pełnych obrotach

Zaplanowano rozgrywki piłki nożnej drużyn, które będą reprezentować przeróżne instytucje, stowarzyszenia czy fundacje. Będzie się działo bo reprezentacje walczyć będą o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza.

Mecze przeplatane będą pokazami tanecznymi, sportowymi, animacjami i oczywiście licytacjami. Tradycyjnie o godzinie 20.00 Mysłowice wyślą światełko do nieba.

Warto również wspomnieć, że kawiarnia Caffe Artnova, która znajduje się na mysłowickim rynku, również włącza się w nasze działania organizując u siebie licytacje, których dochód zasili eSkarbonkę prezydenta miasta Mysłowice.

Jak o eSkarbonce mowa, to przypominamy, że w każdej chwili możecie ją zasilić, wystarczy kliknąć w link https://eskarbonka.wosp.org.pl/acq221.

A jeżeli ktoś z Was ma coś do przekazania na licytacje czeka się w Urzędzie Miasta Mysłowice pok. 218 lub w Mysłowickim Ośrodku Kultury ul. Grunwaldzka 7.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również