Wiadomości z Mysłowic

Silesia Jeans partnerem 28 Memoriału Jerzego Chromika

  • Dodano: 2020-11-27 08:30, aktualizacja: 2020-11-27 08:42

28 Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 660-lecia Miasta Mysłowice wyjątkowo w tym roku odbywa się wirtualnie, mimo to nie zabraknie atrakcji i nagród dla uczestników.

Silesia Jeans - firma, która powstała prawie 30 lat temu w naszym mieście - w tej edycji biegu ufundowała vouchery na zakupy w swoim sklepie internetowym oraz upominki dla uczestników.

Silesia Jeans to rodzinna firma, działająca na śląsku od początku lat 90.

założyciel pracuje z córką i synem. W swoich sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Bluestilo.com zatrudniają prawie 100 osób.

„Pochodzimy ze Śląska, tutaj mieszkamy i pracujemy. Cały czas się rozwijamy, aby móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów” — mówią przedstawiciele firmy, która w asortymencie ma produkty zarówno klasycznych marek denimowych — Levi’s, Lee, Wrangler — jak i najmodniejsze marki premium — Tommy Jeans, Calvin Klein Jeans, Pepe Jeans oraz Jack & Jones.

Silesia Jeans jest fundatorem upominków oraz voucherów na zakupy dla uczestników memoriału poświęconego pamięci wybitnego mysłowiczanina– Jerzego Chromika.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie o ukończyli wirtualny bieg. Serdecznie zapraszamy do wykorzystania voucherów w sklepie internetowym Bluestilo.com.

Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również