Wiadomości z Mysłowic

Ramka na 3 zdjęcia - dlaczego warto sięgać po takie warianty?

  • Dodano: 2019-10-14 13:15

Dekorowanie pomieszczeń fotografiami to współcześnie jedno z najciekawszych form aranżacji wnętrz. Z takiego rozwiązania korzysta wiele osób. Jego atutem są chociażby niewielkie koszty wytworzenia dekoracji oraz oryginalność. Co warto o tym wiedzieć?

Czemu oprawiamy zdjęcia?

Fotografia towarzyszy nam od stuleci. Pozwala zamknąć wspomnienia w kadrach i zachować je dla potomnych. W obecnych czasach zrobienie zdjęcia nie stanowi żadnego problemu. Każdy z nas ma bowiem aparat w swoim smartfonie czy tablecie i może wykonać fotografię w dowolnym miejscu i czasie. Nie ograniczają nas także klatki na filmie, a coraz częściej i pamięć urządzenia przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Wszystko dzięki rozwojowi sieciowych przestrzeni dyskowych. Efektem nowoczesnych technologii są cyfrowe biblioteki zdjęć, które mieszczą tysiące fotek. Każdy z nas może więc prowadzić kronikę własnego życia. Wśród tylu zdjęć na pewno znajdziemy kilkadziesiąt wyjątkowych kadrów. Szkoda by było, gdyby nikt ich nigdy nie zobaczył. Dlatego wiele osób decyduje się na oryginalne rozwiązanie. Najlepsze fotografie wykorzystywane są jako dekoracja wnętrz. To niedrogie rozwiązanie, które gwarantuje piękne i klimatyczne wykończenie pomieszczeń. Kluczem do sukcesu są nie tylko wyjątkowe kadry, ale także ich oprawa. To ona pozwala wyeksponować walory zdjęcia i dopasować je do koncepcji aranżacji wnętrza.

Ramka pojedyncza czy na 3 zdjęcia - jak dopasować oprawy do pomieszczeń?

Producenci dostrzegają potrzeby klientów, dlatego ich oferta jest bardzo szeroka. W asortymencie znajdziemy setki rozmaitych ramek na zdjęcia. Możemy je podzielić ze względu na materiał wykorzystany do produkcji, kształt, kolor, czy liczbę zdjęć, które możemy w niej umieścić. Ramki na zdjęcia wykonuje się z nie tylko z drewna, ale także metalu, czy aluminium. W ten sposób nie będziemy mieli problemów z dopasowaniem opraw do stylu aranżacji wnętrz. Poza tym, ramki możemy wieszać pojedynczo i tworzyć z nich zbiorowe kompozycje. Innym rozwiązaniem będzie też wybór opraw z miejscem na kilka zdjęć. Znajdziesz je chociażby tutaj https://www.oprawiamy.pl/c234,ramki-na-kilka-zdjec. Do wyboru mamy wiele wariantów. Ramka na 3 zdjęcia jest chętnie wybierana przez klientów. Pozwala ona stworzyć tematyczne kompozycje bez konieczności zakupu wielu ram. Ramka na 3 zdjęcia nie jest jednak jedyną opcją. Możemy także sięgnąć po wersje na 2, 5, czy 10 fotografii. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Wybierając takie rozwiązania zabezpieczamy też zdjęcia przed uszkodzeniem. Jak widać, ramki na kilka zdjęć dają nam wiele korzyści.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.